bg_tiskove-zpravy6

Nové vozy se v Mnichově předvedly zákazníkům

19.5.2015

Veletrh Transport Logistic v Mnichově je mimořádnou příležitostí představit výsledky naší práce stávajícím i potenciálním zákazníkům. Protože jsme přesvědčeni, že si naše nové cisternové vozy Zacns 88 m3 a Zacens 78 m3 zaslouží velkou pozornost, připravili jsme pro zákazníky i obchodní partnery v rámci veletrhu neformální setkání přímo u koleje, kde byly tyto vozy vystaveny.

Novinky, včetně nově certifikovaného výsypného vozu Faccns 49 m3, hostům podrobně představili generální ředitel Ing. Petr Vlček a technický ředitel Ing. Pavel Maroušek. Pro hosty bylo připraveno grilované občerstvení a příjemnou atmosféru celého setkání doplnila stylová hudba. 
Přestože se jednalo o venkovní akci, které deštivé počasí bohužel nepřálo, sešla se na místě přibližně šedesátka důležitých hostů. Řada dalších pak navštívila expozici značky LEGIOS  přímo na stánku v kryté veletržní hale. Veletrh Transport Logistic 2015 opět přispěl k tomu, aby značka LEGIOS potvrdila svou pozici na trhu a oslovila významné zástupce odborné veřejnosti.